Co za interwencje! Co za poświęcenie! Bartłomiej Drągowski dał popis! [WIDEO]

Bartłomiej Drągowski popisał się kapitalną interwencją w meczu 6. kolejki Serie A, w którym AS Roma wygrała z AC Fiorentiną (2:0).

Bartłomiej Drągowski robił, co mógł aby pomóc swojemu zespołowi w wygraniu meczu z AS Romą. Niesamowitym refleksem popisał się w 36. minucie spotkania, gdy po rzucie rożnym z okolicy szesnastego metra na bramkę uderzył Rick Karsdorp, a dosłownie od razu po obronie polskiego bramkarza piłkę dobijał Henrikh Mkhitaryan.

Bartłomiej Drągowski ze świetną interwencją w ostatnim meczu Serie A. Przegrana AC Fiorentiny

Na nagraniu udostępnionym przez stację Eleven Sports widać, że po drugiej interwencji Bartłomiej Drągowski uderza prawym barkiem w słupek bramki. Na szczęście polski bramkarz nie doznał żadnej kontuzji. Drągowski drugą bramkę stracił dopiero w 70. minucie po strzale Pedro.

Dotychczas Bartłomiej Drągowski wystąpił we wszystkich sześciu spotkaniach Serie A. Reprezentant Polski tylko raz zachował czyste konto w wygranym meczu 1. kolejki włoskiej ekstraklasy z Torino FC (1:0). AC Fiorentina z bilansem dwóch wygranych, jednego remisu oraz trzech porażek, znajduje się obecnie na 11. miejscu w tabeli. Następne spotkanie piłkarze Giuseppe Iachiniego rozegrają 7 listopada, kiedy zmierzą się na wyjeździe z Parmą