Co za interwencje! Co za poświęcenie! Bartłomiej Drągowski dał popis! [WIDEO]

Bartłomiej Drągowski popisał się kapitalną interwencją w meczu 6. kolejki Serie A, w którym AS Roma wygrała z AC Fiorentiną (2:0).

Bartłomiej Drągowski robił, co mógł aby pomóc swojemu zespołowi w wygraniu meczu z AS Romą. Niesamowitym refleksem popisał się w 36. minucie spotkania, gdy po rzucie rożnym z okolicy szesnastego metra na bramkę uderzył Rick Karsdorp, a dosłownie od razu po obronie polskiego bramkarza piłkę dobijał Henrikh Mkhitaryan.

Bartłomiej Drągowski ze świetną interwencją w ostatnim meczu Serie A. Przegrana AC Fiorentiny

Na nagraniu udostępnionym przez stację Eleven Sports widać, że po drugiej interwencji Bartłomiej Drągowski uderza prawym barkiem w słupek bramki. Na szczęście polski bramkarz nie doznał żadnej kontuzji. Drągowski drugą bramkę stracił dopiero w 70. minucie po strzale Pedro.

Trener Romy padł ofiarę złodziei, gdy prowadził trening swojego zespołuTrener Romy padł ofiarę złodziei, gdy prowadził trening swojego zespołu

Dotychczas Bartłomiej Drągowski wystąpił we wszystkich sześciu spotkaniach Serie A. Reprezentant Polski tylko raz zachował czyste konto w wygranym meczu 1. kolejki włoskiej ekstraklasy z Torino FC (1:0). AC Fiorentina z bilansem dwóch wygranych, jednego remisu oraz trzech porażek, znajduje się obecnie na 11. miejscu w tabeli. Następne spotkanie piłkarze Giuseppe Iachiniego rozegrają 7 listopada, kiedy zmierzą się na wyjeździe z Parmą.