Przepiękny gol Gervinho! Inter uratował punkt dopiero w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Parma była bliska niespodzianki, ale roztwoniła przewagę dwóch bramek i ostatecznie zremisowała z Interem 2:2. Ozdobą meczu był piękny gol Gervinho.

W pierwszej połowie Inter zdominował Parmę, ale brakowało mu skuteczności. Trener Antonio Conte patrząc na poczynania napastników Lautaro Martineza i Ivana Perisicia musiał żałować, że nie mógł skorzystać z Romelu Lukaku, który jest kontuzjowany. Tuż po zmianie stron Parma niespodziewanie objęła prowadzenie. Hernani popisał się ładnym podaniem do Gervinho, a Iworyjczyk świetnym strzałem z woleja pokonał Samira Handanovicia.

W 63. minucie było już 2:0, a kolejną bramkę zdobył Gervinho, który latem byl bardzo bliski przenosin do Interu.

Piątkowe protesty w WarszawiePrawie wszyscy zatrzymani po Strajku Kobiet to pseudokibice. Policja: Dobrze znamy te osoby

Chorwacka robota, czyli Brozović i Perisić ratują mecz

Gola kontaktowego dla Interu strzelił Marcelo Brozović, który popisał się mierzonym strzałem zza pola karnego. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę remisu zdobył Perisić. Chorwat strzałem głową pokonał Luigiego Seppe. Później wynik się już nie zmienił.

Inter ma 11 punktów po sześciu meczach, a Parma pięć. Prowadzi Milan (16 pkt), który rozegrał mecz mniej.

Transparent kibicówJeden transparent tłumaczy stanowisko kibiców ws. sporu o aborcję. "Popsuję trochę humor. To postępujący dryf"