Mariusz Stępiński strzelił pierwszego gola w nowym klubie [WIDEO]

Mariusz Stępiński strzelił pierwszego gola w Lecce, ale jego klub przegrał z Torino 1:3 i odpadł z Pucharu Włoch w 1/32 finału.

Lecce objęło prowadzenie w 22. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mariusz Stępiński. Polak popisał się mierzonym strzałem głową. Dla byłego napastnika Hellasu i Chievo Werona była to pierwsza bramka w nowych barwach:

Hiszpanie zdradzają szczegóły powstającej Superligi i podają pierwsze kluby. FIFA i UEFA przeciwHiszpanie zdradzają szczegóły powstającej Superligi i podają pierwsze kluby. FIFA i UEFA przeciw

W regulaminowym czasie gry Torino zdołało odpowiedzieć jedynie trafieniem Lyanco. W dogrywce zobaczyliśmy tylko jednego Polaka, bo Karol Linetty został zmieniony już w 66. minucie przez Meite. W dogrywce gospodarze byli wyraźni lepsi. Dwie bramki dla Torino zdobył Simone Verdi. Były zawodnik Napoli najpierw wykorzystał rzut karny, a potem zabawił się z obroną i ustalił wynik spotkania na 3:1.

William RemyLegia Warszawa odsunęła piłkarza od drużyny po zdjęciach opublikowanych w internecie. "Zdecydowane konsekwencje"

Pierwszy gol Stępińskiego

Latem 25-letni Stępiński został wypożyczony z Hellasu do Lecce. W nowym klubie zagrał też w czterech meczach Serie B, ale jeszcze bramki nie zdobił, zaliczył tylko asystę. Lecce odpadło z Pucharu Włoch, a Torino zagra w 1/16. W poprzednich rozgrywkach triumfatorem okazało się Lazio Rzym.

Wisła Kraków - Wisła Płock. Trener Radosław Sobolewski12 przypadków zakażenia koronawirusem w klubie ekstraklasy. Mecze zagrożone