Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Francesco Totti w żałobie. Jego ojciec zmarł po zakażeniu koronawirusem

Nie żyje Enzo Totti. Ojciec Francesco zmarł w wieku 76 lat. W ostatnim czasie stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. AS Roma złożyła kondolencje dla całej rodziny legendy rzymskiego klubu. Podobnie postąpił prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Enzo Totti był hospitalizowany w Spallanzani. Zmagał się z różnymi dolegliwościami. Miał problemy z sercem (kilka lat temu miał zawał) i chorował na cukrzycę. W ostatnim czasie stwierdzono u niego pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Zobacz wideo "Milik popełnił błąd, ale będzie miał lepszą pozycję negocjacyjną"

Ojciec Francesco Tottiego nie żyje. AS Roma i Boniek składają kondolencje

Enzo miał żonę Fiorellę, dwóch synów Riccardo i Francesco oraz troje wnucząt Chanel, Cristiana i Isabel. AS Roma w mediach społecznościowych opublikowała komunikat, w którym złożyła kondolencje całej rodzinie zmarłego Enzo Tottiego. - Żegnaj Enzo. Przesyłamy serdeczne uściski dla Fiorelli, Francesco, Riccardo i całej rodzinie - brzmi wpis opublikowany przez włoski klub na Twitterze.

Francesco Totti jest legendą Romy, a Enzo regularnie chodził na mecze syna podczas jego kariery sportowej. Wiadomość o śmierci ojca Tottiego dotarła również do prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który również złożył kondolencję Francesco. 

- Wszystko, czego mnie nauczyłeś. Przekazuję to moim dzieciom, twoim wnukom - napisał Totti w marcu na Instagramie o Enzo, kiedy obchodzony był dzień ojca we Włoszech.

 

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj także: