Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bartosz Bereszyński może opuścić Włochy w ostatniej chwili. Sampdoria chce go sprzedać

Bartosz Bereszyński może jeszcze przed zamknięciem letniego okna transferowego zmienić barwy klubowe. Obrońca Sampdorii Genua znajduje się w kręgu zainteresowań Besiktasu Stambuł - donoszą tureckie media.

Portal turkish.aawsat.com przekazał, że Bartosz Bereszyński może przenieść się z Serie A do ligi tureckiej. Besiktas Stambuł pilnie poszukuje prawego obrońcy i miał już rozpocząć negocjacje z reprezentantem Polski. Sampdoria Genua jest gotowa oddać Bereszyńskiego, ale tylko w przypadku gdy dostanie za niego 5 mln euro. 

Zobacz wideo Tajemnice pracy Brzęczka [Sekcja Piłkarska 65]

Bereszyński zostanie graczem Besiktasu? "Prezydent Ferrero chce zawrzeć umowę"

Wcześniej turecki klub chciał pozyskać Nazima Sangare, ale próba sprowadzenia obrońcy zakończyła się fiaskiem. Ostatecznie zdecydował się przyjąć ofertę Fenerbahce. Drugą opcją jest Bereszyński, który już rok temu był łączony z przenosinami do Turcji. Polski obrońca występuje w Sampdorii od 2017 roku. Ma ważny kontrakt z zespołem do końca czerwca 2023 roku. W sumie zagrał dla Sampdorii w 101 meczach Serie A.

Włoski dziennikarz Nicolo Schira potwierdził na Twitterze, że Besiktas rozpoczął negocjacje z Sampdorią ws. przejścia Bereszyńskiego. - Prezydent Ferrero chce zawrzeć umowę, aby sprzedać polskiego gracza - napisał Schira.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj także: