Patryk Dziczek wyszedł ze szpitala i wysłał wiadomość do kibiców

Patryk Dziczek po niemal tygodniu wyszedł ze szpitala i wrócił do domu. Pomocnik Salernitany poinformował w mediach społecznościowych, że czuje się dobrze i niedługo wróci do regularnych treningów.

Patryk Dziczek spędził kilka dni pod obserwacją w szpitalu po tym, jak zasłabł na sesji treningowej US Salernitany 1919. Po wstępnych badaniach przeprowadzonych przez lekarzy, u młodzieżowego reprezentanta Polski wykluczono problemy z sercem. 22-latek opublikował na Instagramie zdjęcie, pod którym podziękował wszystkim za opiekę i potwierdził, że niedługo wróci na boisko.

Zobacz wideo Portret rodziny Brzęczków to jest filmowa historia! [SEKCJA PIŁKARSKA #65]

Patryk Dziczek: Wracam wkrótce!

Chciałbym podziękować wszystkim za wiadomości oraz za wsparcie. Dziękuję całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę, a także doktorowi z Salernitany! Na koniec dziękuję mojej narzeczonej za wszystko, co dla mnie zrobiła i za to, że zawsze przy mnie jest! Jestem już w domu i czuję się dobrze! Wracam wkrótce!

- czytamy we wpisie Patryka Dziczka.

 

Z lekarzem US Salernitany 1919 oraz piłkarzem podczas pobytu w szpitalu zainteresował się sam prezes PZPN. Zbigniew Boniek już kilka dni temu na Twitterze uspokoił kibiców i potwierdził, że stan Patryka Dziczka jest dobry, a jego pobyt w szpitalu spowodowany jest wyłącznie przeprowadzeniem dodatkowych badań. 

Patryk Dziczek do US Salernitany 1919 trafił latem zeszłego roku. W Serie B defensywny pomocnik występuje w ramach rocznego wypożyczenia z Lazio Rzym, które kupiło młodego piłkarza z Piasta Gliwice za 2,15 mln euro. Na zapleczu włoskiej ekstraklasy Polak rozegrał 20 spotkań, w których strzelił jednego gola oraz zanotował dwie asysty.  

Więcej o: