Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik coraz bliżej nowego klubu. Wypożyczenie i obowiązek wykupu. 5 mln pensji

Arkadiusz Milik jest coraz bliżej transferu do Premier League. Jak informują m.in. włoskie media, spotkanie agenta Polaka z działaczami Tottenhamu zakończyło się pozytywnie. Informacje te potwierdza także Charlie Eccleshare, dziennikarz "The Athletic".

Arkadiusz Milik nadal nie doszedł do porozumienia z nowym klubem. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że polski napastnik może przenieść do Premier League, gdzie występowałby w barwach Tottenhamu. David Pantak, menedżer Polaka, poleciał do Londynu, aby negocjować transfer Milika. Według doniesień włoskich mediów, transfer polskiego napastnika jest możliwy, bo spotkanie Pantaka z działaczami Tottenhamu zakończyło się pozytywnie.

Zobacz wideo Poważny problem Linettego w kadrze. "Jeden z pierwszych, któremu kupujesz bilet na turniej" [Sekcja Piłkarska #62]

Agent Milika porozumiał się z działaczami Tottenhamu?

Nadal do ustalenia zostały szczegóły transferu. Jak donosi Charlie Eccleshare, dziennikarz "The Athletic", Tottenham jest zainteresowany głównie wypożyczeniem Milika, ze względu na koszt transferu i przeszłe kontuzje polskiego napastnika. Sam Polak z kolei oczekuje pensji w wysokości 5 milionów euro, czyli takiej samej, jakiej domagał się w Romie czy Juventusie. Jak informuje calciomercato.it, wiele wskazuje na to, że Milik zostanie wypożyczony do Tottenhamu z obowiązkiem wykupu po zakończeniu sezonu 2021/2022.

W ostatnich tygodniach reprezentant Polski negocjował także z takimi klubami jak Juventus. Jak donosi włoski dziennik, poza Tottenhamem z Premier League interesują się nim także Fulham oraz Newcastle. Warunkiem transferu jest jednak obniżenie ceny za napastnika z powodu zbyt wysokich wymagań finansowych Polaka.

Przeczytaj także:

Więcej o: