Jest porozumienie! Przyszłość Zlatana Ibrahimovicia wyjaśniona

AC Milan doszedł do porozumienia ze Zlatanem Ibrahimoviciem - informuje "Sky Sport Italia". Zdaniem mediów szwedzki napastnik pozostanie we włoskim klubie na sezon 2020/2021.

AC Milan złożył Zlatanowi ofertę nowego kontraktu! Szwed ma zarobić 7 milionów euro rocznie. Według informacji "Sky Sport Italia" mediolański klub spełnił żądania piłkarza, a umowa ma obowiązywać do zakończenia sezonu 2020/2021.

Zobacz wideo Serie A. AC Milan - Cagliari 3:0. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Zlatan Ibrahimović zostaje w Milanie

Zlatan Ibrahimović trafił do włoskiego klubu w styczniu 2020 roku. Łącznie w barwach AC Milanu rozegrał 105 spotkań, w których strzelił 67 goli oraz asystował 29 asyst. Kilka tygodni temu piłkarz opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym oświadczył, że nie zamierza kończyć kariery. 

- Więc uważacie, że to mój koniec? Że moja kariera dobiega końca. Nie znacie mnie - powiedział Ibrahimović. - Całe życie musiałem walczyć. Nikt we mnie nie wierzył. Więc sam musiałem uwierzyć w siebie. Niektórzy próbowali mnie złamać, ale sprawili jedynie, że stałem się silniejszy. Niektórzy próbowali mnie wykorzystać, ale sprawili jedynie, że stałem się mądrzejszy. A teraz myślicie, że to mój koniec? Chciałbym wam przekazać: "Nie jestem taki jak wy. Jestem Zlatan Ibrahimović. I dopiero się rozkręcam" - napisał pod postem Zlatan Ibrahimović

Kilka godzin temu na portalu społecznościowym Twitter Zlatan Ibrahimović dodał wpis odnoszący się do zdjęcia na Instagramie. - Jak mówiłem, dopiero się rozgrzewam - napisał 38-letni Szwed. 

Więcej o: