Sinisa Mihajlović niedawno pokonał białaczkę, teraz otrzymał od życia kolejny cios

Bologna poinformowała oficjalnie, że Sinisa Mihajlović, trener pierwszego zespołu, otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. To kolejny cios dla Serba, który kilka miesięcy temu pokonał białaczkę.
Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

W niedzielę rano Bologna poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Sinisa Mihajlović, trener pierwszego zespołu, otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Jak poinformował klub, Serb nie wykazywał żadnych objawów i pozostanie przez najbliższe dwa tygodnie w izolacji. W poniedziałek testy przejdą wszyscy piłkarze pierwszego zespołu i współpracownicy Mihajlovicia.

To podwójny cios dla serbskiego trenera. Na początku sezonu 2019/2020 Sinisa Mihajlović ogłosił, że choruje na białaczkę. Mimo to nie zamierzał rezygnować z pracy i oddać prowadzenia klubu z Bolonii. Gdy tylko był na siłach, siedział na ławce trenerskiej podczas meczów Serie A. Gdy zaś musiał akurat być w szpitalu, łączył się zdalnie ze swoimi asystentami. Na szczęście kilka miesięcy temu udało mu się pokonać białaczkę.

Prowadzony przez niego klub zakończył poprzednie rozgrywki Serie A na 12. miejscu, mając bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Kolejny sezon, opóźniony z powodu pandemii koronawirusa i przedłużeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020, rozpocznie się 19 września.

Przeczytaj także:

Więcej o: