Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nagły zwrot ws. Arkadiusza Milika! "CdS": Napoli przyjęło ofertę! Nie z Juventusu

Zaskakujący zwrot akcji w sprawie przyszłości Arkadiusza Milika. Według informacji opublikowanych przez włoski dziennik "Corriere dello Sport" po napastnika SSC Napoli zgłosiła się AS Roma. Władze rzymskiego klubu zaoferowały Cengiza Undera oraz 15 mln euro.

Dziennikarze "Corriere dello Sport" nie wykluczali udziału AS Romy w wyścigu po 26-letniego napastnika. Mimo że klub ze stolicy Włoch nie był faworytem, na pierwszej stronie włoskiej gazety napisano, że "kluby pracują nad dopięciem transakcji". W ofercie za Arkadiusza Milika władze AS Romy zaoferowały Cengiza Undera, 23-letniego napastnika. 

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

AS Roma kupi Arkadiusza Milika? Na stole transakcja łączona od innego klubu Serie A

Aurelio de Laurentiis za Polaka żądał 50 milionów euro. Włoski dziennik już w połowie lipca informował o zainteresowaniu ze strony AS Romy, która dzięki sprzedaży właśnie Cengiza Undera oraz Edina Dżeko miała uzyskać kwotę potrzebną na założenie oferty SSC Napoli. 

Włoska gazeta przekonuje, że prezes SSC Napoli zgodził się na wymianę piłkarzy oraz dopłatę 15 mln euro za swojego napastnika. Kilka dni temu również dziennikarze "Tuttosport" informowali o problemie w dopięciu transakcji do Juventusu. Z powodu pandemii koronawirusa oraz wywołanych przez nią problemów finansowych mistrzowie Włoch nie chcieli zapłacić pełnej kwoty 40 mln euro żądanych przez Aurelio de Laurentiisa.

Arkadiusz Milik jest obecnie związany z SSC Napoli kontraktem, który wygasa z końcem czerwca 2021 roku. Już kilka miesięcy temu poinformowano o problemach z przedłużeniem umowy 26-letniego napastnika. W minionym sezonie Serie A Polak zagrał 26 meczów, w których strzelił 11 goli, jest to najlepszy wynik w klubie. W minionych rozgrywkach napastnik zdobył Puchar Włoch.