Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zła wiadomość dla Milika. Juventus rozpoczął negocjacje z innym, bardziej znanym napastnikiem

Coraz więcej wskazuje na to, że Arkadiusz Milik w letnim oknie transferowym jednak nie trafi do Juventusu. Mistrzowie Włoch rozpoczęli już negocjacje z innym napastnikiem.

Wciąż nie wiadomo, co z przyszłością Arkadiusza Milika. Polak ma ważny kontrakt w Neapolu do 30 czerwca 2021 roku, ale coraz mniej wskazuje na to, by go wypełnił. Zdaniem włoskich mediów, Milik jest gotowy na transfer do Juventusu. Problem w tym, że losy tego transferu są nadal niepewne. Mistrzowie Włoch są zdecydowani na pozyskanie reprezentanta Polski, ale szefowie Napoli żądają za 26-latka zbyt dużych pieniędzy. 

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

Zła wiadomość dla Milika. Juventus rozpoczął negocjacje z innym napastnikiem

W obliczu przeciągających się negocjacji z Napoli, Juventus rozpoczął poszukiwanie opcji awaryjnej. Dziennikarze kanału Sportitalia poinformowali, że władze "Starej Damy" rozpoczęły rozmowy dotyczące sprowadzenia Edina Dzeko z AS Romy. Ze względu na wiek (34 lata), Dzeko byłby dla Juventusu zdecydowanie tańszą opcją. Bośniak co prawda ostatnio podpisał nowy kontrakt z Romą, ale jego wartość wg. portalu Transfermarkt wynosi 11 mln euro i wątpliwe, by rzymianie oczekiwali za niego więcej. To znaczna różnica przy żądaniach Napoli, które chce za Milika 50 mln euro.

Wiele wskazuje więc na to, że jeżeli Juventusowi uda się pozyskać Dzeko, który w ubiegłym sezonie strzelił 19 goli i zaliczył 14 asyst w 43 meczach we wszystkich rozgrywkach, opcja z transferem Milika upadnie.

Przeczytaj więcej:

Więcej o: