Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Milik nie chce siedzieć na ławce w Juventusie. "Dokonał takiego wyboru"

Arkadiusz Milik chce zmienić klub i przenieść się do Juventusu. Alfredo Pedulla dziennikarz SportItalia uważa, że gdyby transakcja zakończyła się powodzeniem, to Polak w Turynie nie zamierza siedzieć na ławce rezerwowych. - Milik nie przejdzie do Juventusu, aby grać tylko 20 minut. Dokonał takiego wyboru, ponieważ jest mu po drodze z Sarrim - powiedział Pedulla.

Arkadiusz Milik nie chce przedłużać wygasającego w przyszłym roku kontraktu i zamierza odejść z Napoli, a jego marzeniem jest transfer do Juventusu. Jego klub już pogodził się z tym, że nie zatrzyma Polaka. Alfredo Pedulla, dziennikarz SportItalia, wytłumaczył, dlaczego 26-letni napastnik chce grać w zespole z Turynu.

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

Włoski dziennikarz wskazał główny powód, dlaczego Milik chce grać w Juventusie. "Jest mu po drodze z Sarrim"

Milik nie przejdzie do Juventusu, aby grać tylko 20 minut. Dokonał takiego wyboru, ponieważ jest mu po drodze z Sarrim. Jeśli zdecydowałby się tam przejść, to tylko po to, aby grać - powiedział włoski dziennikarz, cytowany przez portal calcionapoli24.it.

Podczas transmisji programu "SportItalia Mercato" Alfredo Pedulla zabrał również głos nt. sytuacji Interu. - Inter pokonał Getafe i to z pewnością ważny wynik dla klubu. Antonio Conte nie był w pełni zadowolony z rynku transferowego. Trener chciał na przykład Driesa Mertensa. Krótko mówiąc, nie wszystkie jego prośby zostały spełnione - powiedział Pedulla, cytowany przez portal areanapoli.it.

"Inter potrzebowałby Milika"

W pewnym momencie do dyskusji wtrącił się inny dziennikarz, Michel Crisciello. - Napastnikiem, którego potrzebowałby Inter, jest Arek Milik, ale Polak chce przejść do Juventusu. - Milik nie pojedzie do Interu, bo chciałby grać w Juve. Nadal jednak nie ma porozumienia między Juventusem a Napoli w kwestii kwoty, za jaką miałby zostać Milik sprzedany - dodał Pedulla.

W 10 meczach po wznowieniu Serie A Milik strzelił dwa gole, a w ostatnim meczu sezonu z Lazio (3:1) nawet nie podniósł się z ławki rezerwowych. Łącznie w tym sezonie w 34 meczach strzelił 14 goli.

Przeczytaj także: