Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Haniebny Arkadiusz Milik. Wszyscy słyszeliśmy, co Gattuso do niego krzyczał"

- Milik nie powinien rozegrać ani jednej minuty w ostatnich meczach. Mentalnie był gdzie indziej. To było haniebne - powiedział Umberto Chiarello. Włoski dziennikarz Canale 21 skrytykował polskiego napastnika za ostatnie występy w barwach Napoli.

Arkadiusz Milik nie chce przedłużać wygasającego w przyszłym roku kontraktu i zamierza odejść z Napoli, a jego marzeniem jest transfer do Juventusu. Jego klub już pogodził się z tym, że nie zatrzyma Polaka. Mimo tego Gennaro Gattuso w ostatnich meczach często na niego stawiał. Milik nie potrafił jednak odpłacić się mu za zaufanie - grał przeciętnie i często był krytykowany. Doszło do tego, że jego relacje z klubem pogorszyły się w bardzo dużym stopniu. Na tyle dużym, że publicznie krytykować zaczął go nawet trener neapolitańskiego zespołu.

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

Włoski dziennikarz krytykuje Milika. "To haniebne"

Teraz do osób krytykujących reprezentanta Polski dołączył Umberto Chiarello. - Milik nie powinien rozegrać ani jednej minuty w ostatnich meczach. Mentalnie był gdzie indziej. To było haniebne - powiedział dziennikarz Canale 21, cytowany przez portal areanapoli.it.

- Wziąłbym w miejsce Milika napastnika Primavery [drużyny młodzieżowej - red.] i wstawił na boisko, żeby wymierzyć moralny policzek. Wszyscy słyszeliśmy, jak Gattuso krzyczał do Arka: "Tylko ciebie brakowało podczas ostatnich meczów"" - dodał stanowczo Chiarello.

W 10 meczach po wznowieniu Serie A Milik strzelił dwa gole, a w ostatnim meczu sezonu z Lazio (3:1) nawet nie podniósł się z ławki rezerwowych. Łącznie w tym sezonie w 34 meczach strzelił 14 goli.

Przeczytaj także: