Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Zieliński jest najlepszym piłkarzem Napoli. Poprosiłbym o jego transfer"

Dyrektor "Corriere dello Sport" pochwalił Piotra Zielińskiego. - Gdybym był trenerem drużyny, to poprosiłbym o transfer takiego zawodnika jak Polak - powiedział.

Piotr Zieliński znów chwalony we Włoszech. Tym razem pomocnika reprezentacji Polski docenił dyrektor "Corriere dello Sport", Ivan Zazzaroni. - Może jestem tylko głosem z chóru, ale dla mnie najlepszym piłkarzem Napoli jest Zieliński. Gdybym był trenerem drużyny, to poprosiłbym o transfer takiego zawodnika jak Polak - powiedział Włoch w programie ""Il Bello del Calcio".

Zobacz wideo Zieliński dostał propozycje gry w czołowym klubie w Europie. Trwają negocjacje

Poza Zielińskim Zazzaroni wyróżnił też Driesa Mertensa. - Belg zasługuje na wysoką notę 8/10, za to co pokazał w ciągu tego sezonu. Zrobił kilka bardzo ważnych rzeczy - dodał dyrektor "Corriere dello Sport".

W zakończonym dwa dni temu sezonie Serie A Napoli zajęło 7. miejsce w tabeli. Zieliński w lidze wystąpił w 37 meczach, w których strzelił dwa gole i zanotował cztery asysty. Siedem lat starszy Mertens wystąpił w 31 spotkaniach, w których zdobył dziewięć bramek i dołożył taką samą liczbę asyst.

Zieliński wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Napoli, jednak włoskie media przekonują, że w przeciwieństwie do Arkadiusza Milika, pomocnik zostanie w Neapolu na dłużej. 

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .