Thiago Cionek pożegnał się z kibicami. Odchodzi. "Nie osiągnęliśmy celów"

- Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka też nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga - tymi słowami Winstona Churchilla z kibicami i kolegami ze SPAL pożegnał się Thiago Cionek.

Tylko 20 punktów i spadek. SPAL w miniony weekend przegrało na zakończenie sezonu 1:3 z Fiorentiną, ale już wcześniej pożegnało się z Serie A. Thiago Cionek całe spotkanie przesiedział na ławce. A jego przygoda z tym klubem właśnie dobiega końca, o czym reprezentant Polski poinformował za pośrednictwem Instagrama, gdzie pożegnał się z kibicami i kolegami z drużyny.

Zobacz wideo Arkadiusz Reca show! Polak dał asystę w meczu z Napoli [ELEVEN SPORTS]

Thiago Cionek: Dziękuję wam wszystkim

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi pomogli i sprawili, że mogłem w tej koszulce wykonywać pracę, którą kocham. Przez dwa i pół roku, w 78 meczach. W tym okresie wspólnie z kibicami i całym miastem przeżyliśmy wiele pięknych chwil. W tym roku, z różnych powodów, niestety nie osiągnęliśmy, jak w poprzednich latach, wyznaczonych nam celów. Ale taka jest piłka nożna. "Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka też nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga". Dziękuję wam wszystkim - napisał Cionek na Instagramie.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie grał 34-letni obrońca. Pojawiają się pogłoski, że może podpisać kontrakt z AC Monzą, czyli beniaminkiem Serie B, gdzie latem trafił Christian Gytkjaer.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: