Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo sprawił sobie prezent za prawie 10 mln euro. Tak świętuje mistrzostwo

Juventus wywalczył mistrzostwo Włoch, a Cristiano Ronaldo z tej okazji postanowił kupić bardzo rzadkiego Bugatti Centodieci o wartości 8,5 miliona funtów (ok. 9,4 mln euro) - donosi włoski Tuttosport.

Od miesięcy krążyły plotki, że Cristiano Ronaldo planuje zakup wyjątkowo rzadkiego Bugatti Centodieci, wartego ponad 8,5 miliona funtów. Jak donosi "Tuttosport", Portugalczyk postanowił dopiąć szczegóły transakcji, chcąc w ten sposób zdobycie swojego drugiego tytułu mistrzowskiego z Juventusem.

Zobacz wideo Serie A. Sassuolo - Genoa 5:0. "Drużyna na deskach". Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Cristiano Ronaldo będzie mógł pojechać autem dopiero w 2021 roku

Portugalczyk musi jednak uzbroić się w cierpliwość. Auto będzie mógł odebrać dopiero w 2021 roku, gdy zostanie w pełni zbudowane. Powstanie ich zaledwie 10. Będzie w kolorach czarno-białych, które ma przypomnieć transfer Ronaldo do Juventusu w 2018 roku, który zszokował środowisko piłkarskie. Bugatti Centodieci to włoska bestia, która może pochwalić się 8-litrowym silnikiem o mocy ok. 1600 koni mechanicznych. Ronaldo będzie mógł się pochwalić w nowym aucie niesamowitym przyspieszeniem - do 100 km/h rozpędzi się w zaledwie 2,4 sekundy.

Bugatti Centodieci zaprezentowane podczas Pebble Beach 2019Bugatti Centodieci zaprezentowane podczas Pebble Beach 2019 Bugatti

Ronaldo już posiada w swoim garażu Bugatti. Centodieci to nowsza i mocniejsza wersja Chirona, którego Portugalczyk kupił za ponad 2,15 mln funtów. Centodieci jest jeszcze bardziej ekskluzywna - powstanie tylko dziesięć egzemplarzy tego modelu.

Przeczytaj także: