Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trzy kluby walczą o Arkadiusza Milika! Możliwy nagły zwrot akcji. "Decydująca faza"

Rozmowy Juventusu z Arkadiuszem Milikiem wciąż nie zakończyły się powodzeniem. Mistrz Włoch dogadał się z napastnikiem Napoli w kwestii indywidualnego kontraktu zawodnika, ale kością niezgody jest wciąż kwota, za jaką 26-latek miałby przenieść się na Allianz Stadium. - W Turynie myślą o Bernardeschim, który może być właściwym pionkiem do szczęśliwego zakończenia całej sagi, a teraz wchodzimy w decydującą fazę negocjacji - poinformowała "La Gazzetta dello Sport".

Prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis, chciałby dostać za Milika 50 mln euro. Czwartkowe wydanie "La Gazzetta dello Sport" informuje, że kluczem do pomyślnego przeprowadzenia transakcji jest Federico Bernardeschi. 

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

- Negocjacje z trudem się rozwijają. Przeszkodą są rozbieżności finansowe pomiędzy oboma klubami. Trzeba znaleźć rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony. Juventus nie ma zamiaru płacić 50 milionów żądanych przez De Laurentiisa, więc w Turynie myślą o Bernardeschim, który może być właściwym pionkiem do szczęśliwego zakończenia całej sagi, a teraz wchodzimy w decydującą fazę negocjacji - możemy przeczytać w "LGDS".

Jak nie Juventus, to Atletico albo Tottenham są gotowe kupić Milika

Całą sytuację obserwują również dwa inne zespoły, które chciałyby kupić Milika. W przypadku, gdyby negocjacje Polaka z Juventusem zakończyły się fiaskiem, to Atletico i Tottenham są gotowe, aby włączyć się do walki o napastnika Napoli.

W bieżącym Serie A Milik zdobył dla Napoli jedenaście goli w 26 występach. W klubie spod Wezuwiusza od sierpnia 2016 roku. Przez cztery lata rozegrał w klubie 118 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 48 goli

Przeczytaj także:

Więcej o: