Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Typowy Zlatan Ibrahimović. Na trening przyleciał helikopterem. "Prezydent nadchodzi"

Zlatan Ibrahimović przyleciał w poniedziałek do Mediolanu, chwaląc się momentem lądowania w mediach społecznościowych - Prezydent nadchodzi - powiedział Szwed podczas transmisji na Instagramie.

Zlatan Ibrahimović wrócił do Milanu w styczniu. Napastnik, który poprzednio grał w Los Angeles Galaxy, związał się z klubem kontraktem do końca sezonu, z opcją przedłużenia go o kolejny rok. W ostatnich tygodniach mało prawdopodobne wydawało się, by Szwed pozostał na San Siro. "La Gazzetta dello Sport" uważa, że piłkarz, który w październiku skończy 39 lat, przedłuży kontrakt z Milanem. Włoski dziennik twierdzi, że Ibrahimović zgodzi się nawet na obniżenie pensji, ale w zamian za to zagwarantuje sobie zostanie globalnym ambasadorem Milanu w przyszłości, już po zakończeniu gry w piłkę.

Zobacz wideo Serie A. Juventus - Sampdoria 2:0. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

W poniedziałek po południu Ibrahimović przyleciał do Milanello, czym pochwalił się podczas transmisji live na Instagramie. - Prezydent nadchodzi - powiedział Szwed, czym nawiązał do swoich słów z ostatnich tygodni, gdy mówił, że chciałby w przyszłości zostać prezydentem AC Milanu. Zdaniem włoskich mediów, przyleciał wraz ze swoim agentem, aby rozmawiać o swojej przyszłości w zespole "Rossonerich".

Ibrahimović potwierdził, że nie zamierza kończyć kariery

Ibrahmović opublikował także na Instagramie w ostatnich dniach filmik, w którym zapowiedział, że nie zamierza kończyć z piłką. - Więc uważacie, że to mój koniec? Że moja kariera dobiega końca. Nie znacie mnie - powiedział Ibrahimović. - Całe życie musiałem walczyć. Nikt we mnie nie wierzył. Więc sam musiałem uwierzyć w siebie. Niektórzy próbowali mnie złamać, ale sprawili jedynie, że stałem się silniejszy. Niektórzy próbowali mnie wykorzystać, ale sprawili jedynie, że stałem się mądrzejszy. A teraz myślicie, że to mój koniec? Chciałbym wam przekazać: "Nie jestem taki jak wy. Jestem Zlatan Ibrahimović. I dopiero się rozkręcam" - dodał.

Przeczytaj także: