Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euforia w Juventusie! Szczęsny dał trenerowi odpalonego papierosa. "Trzymaj!"

- Tak, to był Szczęsny - powiedział Maurizio Sarri podczas wywiadu po meczu, w którym Juventus zagwarantował sobie zdobycie mistrzostwa Włoch. Trener turyńczyków w ten sposób zdradził, który z piłkarzy - na oczach kamer - podsunął mu zapalonego papierosa.

W niedzielę Juventus zagwarantował sobie zdobycie mistrzostwa Włoch. Piłkarze "Starej Damy" pokonali Sampdorię (2:0) i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnili sobie tytuł. Kolejnego gola w sezonie strzelił Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo Juventus zapewnił sobie mistrzostwo Włoch!

Szalona radość piłkarzy Juventusu. Szczęsny dał trenerowi papierosa

Po zakończeniu spotkania piłkarze i trenerzy Juventusu rozpoczęli świętowanie zdobycia tytułu. Media błyskawicznie obiegły filmiki tańczących na boisku graczy, a także trenera z pianką na głowie i papierosem w ustach.

Papieros, którego Maurizio Sarri otrzymał w szatni, był zresztą podczas niedzielnego wieczoru jednym z kilku, którymi częstowali go jego piłkarze. Podczas pomeczowego wywiadu, na oczach kamer zrobił to Wojciech Szczęsny. - Trzymaj, zasłużyłeś - powiedział Polski bramkarz, wręczając trenerowi odpalonego papierosa. - Tak, to był Szczęsny - przyznał szkoleniowiec, pytany przez dziennikarzy.

Szczęsny należy do zawodników, którzy od czasu do czasu lubią złamać pewne zasady i zapalić. We Włoszech może to jednak robić dość swobodnie, w przeciwieństwie do Arsenalu, gdzie z papierosem chował się pod prysznicem, za co został ukarany przez Arsene'a Wengera.

Przeczytaj także: