Magia! Dybala cudownym trikiem oszukał na raz dwóch rywali [WIDEO]

Juventus pokonał Lazio 2:1 po dwóch golach Cristiano Ronaldo, ale najwięcej boiskowej magii nie pokazał wcale Portugalczyk, ale Paulo Dybala, który w jednej ze swoich akcji wyprowadził jednocześnie w pole dwóch piłkarzy rzymskiego klubu.

Juventus wygrał na własnym stadionie z Lazio 2:1 po dwóch bramkach Cristiano Ronaldo. Na początku drugiej połowy Portugalczyk najpierw wykorzystał rzut karny, a trzy minuty później strzałem do pustej bramki wykończył kontrę gospodarzy. W ostatnich minutach meczu odpowiedział Ciro Immobile, pokonując Wojciecha Szczęsnego z "jedenastki". Jednym z najbardziej efektownych zagrań całego meczu był trik Paulo Dybali, który jednym zwodem oszukał przy linii końcowej dwóch rywali.

W tabeli Serie A Lazio jest już 4., mając aż 11 punktów straty do Juventusu. Nic jednak nie powinno odebrać im awansu do Ligi Mistrzów, bo mają 11 punktów przewagi nad Romą na cztery kolejki przed końcem rozgrywek. Juventus ma osiem punktów przewagi nad 2. w tabeli Interem i tylko kataklizm odbierze im tytuł mistrzów Włoch.