Fatalna sytuacja Łukasza Teodorczyka może stać się jeszcze gorsza

Łukasz Teodorczyk doznał kontuzji kolana w zremisowanym 0:0 meczu jego Udinese z Lazio Rzym. Polaka może czekać długa przerwa od gry.

Polski napastnik wchodził na boisko w 68. minucie spotkania. Zmienił Stefano Okakę, ale mecz skończył z kontuzją kolana. Nie potrzebował zmiany, choć uraz może okazać się dość poważny.

Uraz Łukasza Teodorczyka. Problemy ma także jego kolega z Udinese

Na razie Udinese nie zdradziło wiele odnośnie kontuzji Teodorczyka. Polak ma się udać na specjalistyczne badania w Rzymie w klinice Villa Stuart. Zajmie się nim profesor Mariani - ekspert odnośnie kontuzji kolana, który zajmował się m.in. przypadkiem Arkadiusza Milika z Napoli.

Nie wiadomo jednak nawet, co podejrzewa sztab medyczny drużyny. Kontuzji kolana w tym samym meczu doznał jego kolega z Udinese - Mato Jajalo. Teodorczyk nie strzelił gola od ponad 500 dni. W tym sezonie Serie A zagrał w 14 meczach i zaliczył jedną asystę.