Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik wskazał dwa kluby! Podczas telekonferencji wyraził zgodę. 5 mln euro

Arkadiusz Milik rozważa przejście do jednego z dwóch klubów: oprócz Juventusu to jeszcze Atletico Madryt, choć interesuje się nim jeszcze m.in. AS Roma - informuje "Il Mattino".

Arkadiusz Milik jest bliski odejścia z Napoli. Polak, którego kontrakt wygasa w przyszłym roku, nie porozumiał się z Neapolitańczykami ws. jego przedłużenia i na ten moment wszystko wskazuje na to, że już niedługo zmieni klub. Napoli wycenia Milika na 40-50 mln euro. Ten najchętniej przeszedłby do Juventusu, ale mistrzowie Włoch jeszcze nie złożyli konkretnej oferty. Zainteresowanie Polakiem przejawia również AS Roma, która myśli o wymianie, w ramach której oddałaby Cengiza Undera lub Jordana Veretouta, ale do konkretnych rozmów jeszcze nie doszło.

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

Milik obok Joao Felixa w Atletico?

Według neapolitańskiego "Il Mattino" Milik rozważa przejście do dwóch klubów: priorytetem jest Juventus, ale rozważyłby również transfer do Atletico Madryt. Miesiąc temu podczas telekonferencji miał wyrazić zainteresowanie przejściem do ekipy Diego Simeone, gdzie zarabiałby 5 milionów euro i zostałby partnerem Joao Felixa w ataku.

Milik jest zawodnikiem Napoli od 2016 roku. Przez cztery lata rozegrał w klubie 115 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 47 goli. W obecnym sezonie Polak rozegrał 28 spotkań, w których zdobył 13 bramek.