Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dwa kluby chcą Arkadiusza Recę. Może zastąpić reprezentanta Polski

Arkadiusz Reca może zmienić klub. Obrońcą reprezentacji Polski zainteresowane są Lokomotiw Moskwa i PAOK Saloniki. W grę wchodzą również inne opcje - informują Meczyki.pl.

Arkadiusz Reca coraz lepiej spisuje się na wypożyczeniu w Spal Ferrara. Zespół jest bliski degradacji do Serie B, ale lewy obrońca ma pewne miejsce w składzie Luigiego Di Biagio. 

Zobacz wideo SSC Napoli - SPAL 3:1. Asysta Arkadiusza Recy [ELEVEN SPORTS]

Wiele opcji transferowych dla Arkadiusza Recy

Reprezentant Polski wzbudza zainteresowanie innych europejskich klubów. Meczyki.pl informują, że Reca ma wiele propozycji, a najbardziej konkretna ma pochodzić z Lokomotiwu Moskwa, gdzie może być następcą Macieja Rybusa, gdy nie przedłuży kontraktu, który jest ważny tylko do końca sezonu. Kolejnym klubem, który chciałby Recę, jest PAOK-u Saloniki (gra tam Karol Świderski). W grę wchodziłoby wypożyczenie. 

Obrońca równie dobrze może zostać w Atalancie Bergamo, gdy skończy się jego wypożyczenie do Spal Ferara. Obecne obowiązuje do 31 sierpnia 2020 roku.

Istnieją również inne opcje związane z Recą. Jedna z nich mówi o tym, że obrońca zostanie wykupiony przez Spal z Atalanty za 6 mln euro, tylko po to, aby później sprzedać go za jeszcze wyższa kwotę do innego klubu. Co ciekawe, Atalanta ma przywilej, aby z powrotem kupić Recę ze Spal za kwotę o półtora miliona wyższą.

W obecnym sezonie Reca we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 23 meczach i zanotował w nich trzy asysty.

Przeczytaj także: