Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

10-letni syn Cristiano Ronaldo ma kłopoty. Portugalska policja bada nagranie

10-letni syn Cristiano Ronaldo może mieć problemy. Jego sprawą zajęła się portugalska policja. Wszystko dzięki wideo, które umieściła siostra słynnego Portugalczyka.

10-letni Ronaldo Jr przebywa na Maderze i korzysta z uroków lata. Ostatnio spędzał czas z siostrą swojego ojca, Elmą Aveiro. Ta popełniła jednak błąd, z powodu którego dzieciak może mieć teraz kłopoty.

Zobacz wideo Zobacz zaskakującą porażkę Juventusu:

Problemy syna Cristiano Ronaldo

Kobieta udostępniła na swoim Instagramie wideo z udziałem bratanka. Widać na nim było, jak 10-latek szaleje na skuterze wodnym. Nie miał do tego prawa, bo jest osobą nieletnią. Wideo szybko zniknęło z mediów społecznościowych, ale sprawą zajęła się już lokalna policja. Komendant Guerreiro Cardoso, którego cytuje "The Sun", przyznał, że ruszyło dochodzenie w sprawie syna słynnego portugalskiego piłkarza.

Brytyjska prasa twierdzi, że wideo zostało zrobione w sobotę w Paul do Mar w południowej części Madery, gdzie Ronaldo Jr spędza wakacje z krewnymi. Było udostępniane nie tylko przez jego ciotkę, ale i babcię Dolores Aveiro.

Ronaldo Jr może mieć kłopoty, bo do korzystania ze skutera potrzebna mu była licencja, którą może posiadać jedynie osoba pełnoletnia. Za to przewinienie grozi w Portugalii grzywna od 250 do 2,5 tys. funtów. Śledczy próbują na razie ustalić, do kogo należał skuter wodny.

Przeczytaj też: