Mario Balotelli na wylocie. Bardzo przytył podczas przerwy w rozgrywkach. Klub ujawnił, ile waży piłkarz

Mario Balotelli jest na wylocie z Brescii. Jego klub poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że piłkarz ma sporą nadwagę. Włoski napastnik waży niemal 100 kg!

Konflikt na linii Mario Balotelli - Brescia cały czas przybiera na sile. Klub Serie A ma dość wybryków włoskiego napastnika, który w ostatnich tygodniach nie przykładał się do treningów. Doszło nawet do tego, ze zaczął je opuszczać. W efekcie tego nie został wpuszczony na jeden z nich. Po restarcie rozgrywek Włoch nie zagrał w barwach Brescii ani razu.

Zobacz wideo Zaskakująca porażka pod koniec sezonu. Milan - Juventus 4:2. Skrót meczu [Eleven Sports]

Brescia podała, ile waży Mario Balotelli

Przedostatni zespół ligi włoskiej na swojej oficjalnej stronie internetowej zmienił dane w profilu piłkarza. Przy wzroście 190 cm Balotelli waży obecnie 99,8 kg, co odbiega znacznie od sportowych standardów. Oznacza to, że zawodnik ma aż 8 kg nadwagi.

Balotelli waży prawie 100 kgBalotelli waży prawie 100 kg screen z oficjalnej strony Brescia Calcio

Przerwa pandemiczna wpłynęła zatem bardzo negatywnie na formę fizyczną włoskiego piłkarza. W przeszłości miał już wielkie problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Ostatni mecz w barwach Brescii zagrał 9 marca jeszcze przed wybuchem pandemii, z Sassuolo (porażka 0:3), 

Balotelli opuści Brescię?

Włoch trafił do Brescii w sierpniu zeszłego roku. 29-latek wcześniej grał m.in. dla Manchesteru City, Milanu, OGC Nice czy Liverpoolu. W tym sezonie Serie A w dziewiętnastu występach zdobył pięć goli. Jak podaje portal arabnews.com, Włoch może trafić do FC Sharjah, klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 29-latek wciąż ma ważny kontrakt z Brescią. Aktualna umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. 

Przeczytaj także: