Kapitalny gol Cristiano Ronaldo! Pierwszy taki w barwach Juventusu [WIDEO]

Juventus pokonał Torino 4:1 w 30. kolejce Serie A. Pierwszego gola z rzutu wolnego dla Juventusu strzelił Cristiano Ronaldo.

Była 61. minuta derbów Turynu, gdy kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk świetnie przymierzył w okienko bramki Torino i podwyższył prowadzenie Juventusu na 3:1. Co ciekawe, to pierwszy gol Ronaldo z rzutu wolnego dla Juventusu i pierwszy ligowy od 2016 roku!

Mistrzowie Włoch wygrali ten mecz 4:1. Drużyna Maurizio Sarriego objęła prowadzenie w 3. minucie, gdy po podaniu Juana Cuadrado bramkę zdobył Paulo Dybala. 26 minut później podanie Ronaldo na gola zamienił Cuadrado. W doliczonym czasie gry kontaktową bramkę dla gości z rzutu karnego zdobył Andrea Belotti. Po trafieniu Ronaldo z rzutu wolnego, samobójczym trafieniem wynik spotkania ustalił Koffi Djidji.

Po 30 kolejkach Serie A Juventus prowadzi w tabeli z 75 punktami na koncie. Turyńczycy mają siedem punktów więcej od Lazio, które jeszcze w sobotę zagra u siebie z Milanem.