Arkadiusz Milik negocjuje z gigantem! Dostał ofertę dwukrotnie większej pensji

Arkadiusz Milik i jego agent spotkali się w czwartek z dyrektorem sportowym Atletico Madryt - donosi hiszpański "AS". Polski napastnik miał otrzymać propozycję pensji w wysokości 5 milionów euro rocznie.

Jak informuje hiszpański "AS", Arkadiusz Milik i jego agent David Pantek rozmawiali w czwartek z dyrektorem sportowym Atletico Madryt Andreą Berta. Zdaniem dziennikarzy Polak miał otrzymać propozycję pensji w wysokości 5 milionów euro rocznie, co miałoby go przekonać do transferu. Napoli domaga się jednak kwoty w wysokości 40-50 milionów euro, aby zgodzić się na transfer polskiego napastnika.

Zobacz wideo Hellas Werona - Napoli 0:2. Milik na 0:1 [ELEVEN SPORTS]

Szanse na to, by Milik przedłużył umowę z klubem są bardzo niewielkie, a kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Jego odejście wydaje się jednak przesądzone. Polak mógłby przejść z Napoli do nowego klubu za darmo już za rok. Władze drużyny z Neapolu chcą go sprzedać w ciągu dwóch najbliższych okienek transferowych, żeby tego uniknąć.

W 25 meczach tego sezonu Milik strzelił 13 goli (10 w Serie A i trzy w Lidze Mistrzów). Napoli obecnie zajmuje 6. miejsce w Serie A, premiowane awansem do Ligi Europy. Po 27 kolejkach ma 42 punkty. Do 4. Atalanty (to miejsce dające grę w Lidze Mistrzów) traci już 12 pkt.

Przeczytaj także:

Więcej o: