Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo z luksusowym cackiem za wielkie pieniądze. Rzadko się z nim pokazuje

Cristiano Ronaldo jest posiadaczem najdroższego Rolexa na świecie. Zegarek, który ma w swojej kolekcji Portugalczyk, kosztował około pół miliona dolarów.

Jak pisze "Mundo Deportivo" chodzi o model Rolex GMT Master Ice. Został zrobiony z białego złota, a w środku zegarka znajdują się 30-karatowe diamenty. To właśnie ten element przyczynił się do tego, że model jest określany jako najdroższy produkt szwajcarskiego producenta. 

Zobacz wideo Bologna - Juventus 0:2. Skrót spotkania [ELEVEN SPORTS]

Ronaldo posiadaczem najdroższego Rolexa na świecie. Rzadko się z nim pokazuje

Zegarek wycenia się na pół miliona dolarów, co sprawia, że Ronaldo można uznać za posiadacza najdroższego zegarka na świecie. Ich zbieranie to hobby piłkarza, który poza nimi ma także kolekcję drogich aut. Rolexa GMT Master Ice nosił jednak tylko na specjalne okazje. Na jego Instagramie można zobaczyć tylko kilka zdjęć z imprez, na których Portugalczyk pojawił się z właśnie tym zegarkiem. 

 

Cristiano Ronaldo w ostatnich tygodniach nie miał najlepszego okresu na boisku. Po powrocie do włoskich rozgrywek przegrał w finale krajowego pucharu po serii rzutów karnych przeciwko Napoli. Po tym spotkaniu był mocno krytykowany, broniła go jego siostra, Elmie Aveiro. Odpowiedziała jej żona Gianluigiego Buffona, która uważa, że rodziny piłkarzy nie powinny się włączać w komentowanie futbolu. -  Gdybym była piłkarzem, napisałabym, co uważam, ale nie chciałabym, żeby mój mąż lub moja mama pisali o mojej grze - stwierdziła. 

Przeczytaj także: