Piękna bramka Arkadiusza Milika! Tak Polak zdobył 10. gola w Serie A [WIDEO]

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wyjazdowym meczu Serie A z Hellasem Werona. Dzięki jego trafieniu goście prowadzą 1:0 po 45 minutach gry w 27. kolejce ligi włoskiej.

Arkadiusz Milik pierwszy raz wyszedł w podstawowym składzie Napoli po przerwie spowodowanej koronawirusem. We wcześniejszych dwóch meczach Pucharu Włoch (1/2 finału i finale) wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Matteo Politano w 38. minucie idealnie dośrodkował z rzutu rożnego prosto na głowę Polaka, który dla zespołowi spod Wezuwiusza prowadzenie. Dla Polaka było to 10. trafienie w lidze w trwającym sezonie. Mecz cały czas trwa. Zakończyła się pierwsza połowa.