Zbigniew Boniek wbił szpilkę Juventusowi. "Wygląda, jakby był zadowolony"

Zbigniew Boniek był gościem radia "Centro Suono Sport". Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ocenił poziom gry we Włoszech po wznowieniu rozgrywek. Wbił także szpilkę Juventusowi, uważając, że jest nasycony sukcesami z poprzednich sezonów.

We Włoszech udało się powrócić już do gry po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zbigniew Boniek, który był gościem radia "Centro Suono Sport" skrytykował grę Juventusu, który przegrał w finale Pucharu Włoch po rzutach karnych z Napoli. - Juventus wygląda, jakby był zadowolony z poprzednich sezonów. Nie widać w nich chęci do gry i potwierdzania wyższości jak w poprzednich latach. Nadal jednak bardzo trudno ich pokonać - powiedział prezes PZPN.

Zobacz wideo Popis Roberta Lewandowskiego! Maszyna do strzelania goli [ELEVEN SPORTS]

Boniek skomentował także występ Interu Mediolan, znajdującego się na 3. miejsce w Serie A. - Inter to drużyna przypominająca boksera, który zaczyna w bardzo dobrym tempie, ale potem zwalnia. Zaczynają grać, jakby strzelili 7-8 bramek, a potem ich tempo spada. Trzeba jednak oddać Conte, że wykonał kapitalną robotę - dodał Boniek.

Juventus, po pokonaniu w poniedziałek Bologni na wyjeździe, ma cztery punkty przewagi nad Lazio i aż dziewięć nad Interem Mediolan. Obydwa te zespoły mają jednak rozegrany mecz mniej. W środę zagrają kolejno z Atalantą i Sassuolo.

Przeczytaj także:

Więcej o: