Mauro Icardi i jego siostra cierpieli przez ojca. "Myślałam o tym, żeby go zabić"

Siostra argentyńskiego napastnika Mauro Icardiego, Ivana w niedawnym wywiadzie dla magazynu "Lecturas" opowiedziała, że rodzeństwo cierpiało przez ojca, który bił ich matkę. - Myślałam o tym, żeby go zabić - stwierdziła.

Ivana Icardi wzięła udział w telewizyjnym show "Survivors 2020", gdzie uczestnicy musieli spędzić kilka tygodni na egzotycznej wyspie. Była z tej przygody bardzo zadowolona, a widzowie zainteresowali się siostrą piłkarza PSG

Zobacz wideo Top 3 gole Cristiano Ronaldo w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Siostra Mauro Icardiego: "Nasz ojciec krzywdził matkę. Myślałam o tym, żeby go zabić"

Niedawno ukazał się wywiad z kobietą w magazynie "Lecturas". Tam Ivana Icardi opowiada m.in. o trudnych relacjach w rodzinie, szczególnie z ojcem, który miał bić matkę rodzeństwa. - W domu wybuchała wojna między rodzicami, ojciec krzywdził matkę. Przechodziła przez piekło, próbowałam ją chronić. Wiele razy myślałam nawet o tym, żeby go zabić i to wszystko zakończyć - mówi Argentynka. Twierdzi, że ona i Mauro cierpieli na równi ze swoją matką. 

Mauro Icardi jest wypożyczony z Interu do PSG, ale klub już oficjalnie potwierdził, że wykupi zawodnika z włoskiej drużyny. W niedawno zakończonym sezonie Ligue 1 napastnik w 20 spotkaniach zdobył dwanaście goli i zaliczył trzy asysty. 

Przeczytaj także:

Więcej o: