Młodzieżowy reprezentant Polski może trafić do Włoch. Chce go Silvio Berlusconi!

21-letni Kamil Pestka, młodzieżowy reprezentant Polski, może trafić do klubu AC Monza, którego właścicielem jest Silvio Berlusconi - informuje "Przegląd Sportowy".

Umowa Kamila Pestki z Cracovią wygasa za rok, ale "PS" twierdzi, że lewy obrońca jej nie chce przedłużyć i już latem może trafić do Monzy. - Jeśli Cravovia planuje zarobić jakikolwiek grosz na Pestce, oferty Monzy, która, ma wkrótce wpłynąć do klubu nie może odrzucić - pisze Piotr Wołosik z "PS".

Zobacz wideo Top 3 gole Cristiano Ronaldo w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Monza była liderem Serie C, gdy rozgrywki zostały przedwcześnie zakończone ze względu na pandemię koronawirusa. Liga już nie zostanie wznowiona, więc klub Silvio Berlusconiego od przyszłego sezonu będzie występował w Serie B. Transfer Pestki byłby zaskoczeniem, bo były premier Włoch wymarzył sobie, aby w jego klubie grali sami Włosi. Na razie w kadrze jest tylko dwóch obcokrajowców.

Monza, nowy klub Silvio Berlusconiego. Ma być etyczny, romantyczny i bez tatuaży. A najlepiej również bez cudzoziemców

Monza to ma być piłkarska bajka ze starych czasów: piękna gra, młodzi włoscy piłkarze, przepraszanie rywali za faule, szacunek dla sędziego, a nawet czytelne autografy dla kibiców. Tak sobie wymarzył nowy właściciel Monzy, Silvio Berlusconi. Niekoniecznie kojarzony z etyką - więcej przeczytacie TU.

Więcej o:
Copyright © Agora SA