Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Piotr Zieliński ustalił warunki nowego kontraktu! Ogromna podwyżka

Zdaniem włoskich mediów, Piotr Zieliński ustalił warunki nowego kontraktu z Napoli. Polaka ma czekać wielka podwyżka zarobków.

Umowa Zielińskiego z Napoli obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Strony od kilku miesięcy rozmawiają na temat jej przedłużenia. W pewnym momencie miały być bliskie porozumienia, ale podpisu wciąż nie ma.

Zdaniem portalu calcionapoli24.it, które cytuje dziennik "Il Mattino", Polak w końcu dogadał się z włoskim klubem. Jego nowa umowa ma obowiązywać do końca czerwca 2024 roku. Będzie w niej też opcja przedłużenia o rok. 

Zobacz wideo Zieliński zdradza, którzy piłkarze są dla niego wzorem

Wielka podwyżka dla Piotra Zielińskiego?

Zieliński ma także zyskać finansowo. Zdaniem "La Gazzetta dello Sport", w tym momencie zarabia w Napoli ponad 2 mln euro za sezon, a na mocy nowych warunków będzie to aż 4,5 mln euro netto. W jego umowie zostanie także zawarta klauzula wykupu w wysokości około 100 mln euro. Strony mają podpisać nowy kontrakt reprezentanta Polski po 15 czerwca.

Zieliński jest zawodnikiem Napoli od czterech lat. W tym czasie zagrał 178 spotkań, w których strzelił 22 gole i miał 14 asyst.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .