Napoli znalazło następcę Milika? Zaskakujący pomysł

Jak donosi "La Gazzetta dello Sport", Sardar Azmoun, irański napastnik, jest celem transferowym Napoli. Problem w tym, że Zenit Sankt Petersburg oczekuje 30 milionów euro, a Włosi oferują maksymalnie 25.

Już w styczniu prezes Aurelio De Laurentiis zaklepał letnie wzmocnienie ataku Napoli. W lipcu do drużyny dołączy Andrea Petagna, strzelec 11 goli dla SPAL w tym sezonie. W dodatku niemal na pewno kontrakt przedłuży Dries Mertens, najskuteczniejszy w historii zawodnik Napoli. Wciąż nie pewna jest przyszłość Arkadiusza Milika, którego podwojeniem zarobków kusi Juventus. Dlatego "La Gazzetta dello Sport" zastanawia się, kto by mógł wzmocnić atak wicemistrzów Włoch.

Zobacz wideo Top 3 gole Arkadiusz Milika w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Kandydatem jest Sardar Azmoun, 46-krotny reprezentant Iranu, który strzelił 31 goli w kadrze. 25-latek od lutego 2019 roku jest napastnikiem Zenita Sankt Petersburg. Irańczyk strzelił w tym sezonie 14 goli we wszystkich rozgrywkach. Problem w tym, że Zenit oczekuje 30 milionów euro, a Włosi oferują maksymalnie 25. Azmoun w przeszłości występował w Rubinie Kazań i Rostowie.

 

Przeczytaj też:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.