Media: Zlatan Ibrahimović doznał kontuzji. Milan się o niego boi

Zlatan Ibrahimović doznał kontuzji podczas treningu Milanu i istnieje ryzyko, że Szwed prędko nie wróci na boisko - informuje Sky Sport Italia.

Piłkarze Milanu wrócili do grupowych treningów, czekając na informacje o wznowieniu sezonu Serie A (najbardziej prawdopodobne daty w tej chwili to 13 lub 20 czerwca). Pod koniec treningu zawodnicy grali mecz, podczas którego Zlatan Ibrahimović musiał opuścić boisko.

Zobacz wideo Najlepsza bramka kwarantanny! Nie mamy żadnych wątpliwości

Pierwsze doniesienia mówią o tym, że uraz może być bardzo poważny. Milan boi się nawet, że może chodzić o uszkodzenie ścięgna Achillesa. Włosi zamierzają jak najszybciej przeprowadzić badania, by móc postawić diagnozę.

Zlatan Ibrahimović odejdzie z Milanu?

Jeśli Ibrahimović doznał poważnej kontuzji, może to oznaczać, że już więcej nie zagra w Milanie. Szwed wrócił do "Rossonerich" w styczniu tego roku - w ośmiu meczach strzelił trzy gole i zaliczył asystę - ale nie podobają mu się niedawne zmiany w klubie (m.in. zwolnienie Zvonimira Bobana z funkcji dyrektora), a jego kontrakt wygasa latem. Zlatan myśli o tym, by trafić do Hammarby - od listopada jest współwłaścicielem szwedzkiego klubu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.