Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik na okładce wielkiej gazety. Haaland może być rywalem Polaka!

Arkadiusz Milik znalazł się na okładce sobotniego wydania włoskiego "Tuttosport". Obok niego umieszczono Erlinga Brauta Haalanda. Obydwaj są wiązani przez włoskich dziennikarzy z tematem transferu do Juventusu.

Arkadiusz Milik znalazł się na sobotniej okładce włoskiego "Tuttosportu". Obok Polaka pojawił się Erling Braut Haaland z Borussii Dortmund. Obydwaj zawodnicy są łączeni z potencjalnym transferem do Juventusu, a włoscy dziennikarze na pierwszej stronie umieścili tytuł "Milik, następnie Haaland", sugerując, że w tej kolejności mieliby wzmocnić zespół mistrza Włoch.

Zobacz wideo "Po dwóch miesiącach bez piłki wyglądamy jak 5. liga."

To z kolei ma związek z informacjami włoskich mediów z poprzednich dni, gdy informowały o tym, że Milik nie przedłuży swojego kontraktu z Napoli i jest gotów, by już latem zmienić klub. Te informacje potwierdza "Tuttosport", sugerując, że Polak jest na liście letnich celów transferowych Juventusu. Jego szanse są tym większe, że mistrzowie Włoch pracują nad znalezieniem równowagi pomiędzy aspektami techniczno-taktycznymi zawodników a kosztami transferów.

Dziennikarze włoskiego "Tuttosportu" są zdania, że jeśli do Juventusu latem tego roku dołączy Milik, za rok podobny krok uczyni Erling Braut Haaland. Mistrzowie Włoch będą wtedy gotowi do przeznaczenia na ten cel znacznie większej sumy, a biorąc pod uwagę fakt, że Norweg ma wpisaną w kontrakt kwotę odstępnego w wysokości 75 milionów euro, będzie to konieczne.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (9)
Arkadiusz Milik na okładce wielkiej gazety. Haaland może być rywalem Polaka!
Zaloguj się
 • radionieoficjalnie

  Oceniono 2 razy 2

  Ale Milik sam przyznał, że Jego największym marzeniem jest gra w Legii Warszawa i zrobi wszystko, aby w czerwcu, bądź lipcu trafić na Łazienkowską. Ma tam trafić wspólnie z Neymarem, który czuje się wypalony i chcialby trafić do Polski, bo chciałby tutaj też popróbować Polek.

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 2

  taaa jasne i obu uda się sprowadzić... bajki dla starych stetryczałych dam

 • sindbadszyderca

  Oceniono 2 razy 0

  Milik do brukbetu.

 • cichwoda

  0

  Tuttosport jest wjelki

 • przemc

  0

  Żeby nie skończyło się jak z Piątkiem bo na mistrzostwa będziemy mieli jednego napastnika z zagranicznego klubu regularnie grającego (oby).

 • eurotram

  Oceniono 2 razy 0

  "a włoscy dziennikarze na pierwszej stronie umieścili tytuł "Milik, następnie Haaland", sugerując, że w tej kolejności mieliby wzmocnić zespół mistrza Włoch"

  W takiej kolejności... to znaczy co: najpierw spróbujemy kupić Milika,a jak znajdziemy coś głębiej w kieszeni,to zamiast Milika jednak weźmiemy Haalanda? ;)

  Tak na serio, to ja bym się na miejscu agenta Milika upewnił,czy Juve faktycznie zamierza brać Haalanda; bo jeśli tak, to Arek za rok wpadnie z deszczu pod rynnę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX