60 mln euro za Mauro Icardiego! Inter Mediolan dostał ofertę

PSG oferuje 50 milionów euro i dodatkowe 10 milionów w bonusach za Mauro Icardiego - informuje Fabrizio Romano, wloski dziennikarz. Mistrz Francji chce za taką kwotę wykpić Argentyńczyka, aktualnie wypożyczonego z Interu Mediolan.

Wydawało się, że temat wykupienia Icardiego przez PSG jest już zamknięty, gdy media na początku kwietnia poinformowały, że Argentyńczyk jest zdecydowany na transfer do Juventusu, a zespół z Mediolanu zerwał negocjacje z klubem z Paryża. Inter oczekiwał za swojego zawodnika, wypożyczonego do zespołu mistrza Francji, ok. 65 milionów euro

Zobacz wideo "Po dwóch miesiącach bez piłki wyglądamy jak 5. liga."

Tymczasem Fabrizio Romano, włoski dziennikarz, informuje, że PSG złożyło ofertę wykupu Icardiego. Mistrzowie Francji są gotowi zapłacić za Argentyńczyka 50 milionów euro, a także dodatkowe 10 milionów w bonusach. Tym samym kluby miały ponownie rozpocząć negocjacje w sprawie transferu Icardiego.

Argentyńczyk, który był łączony w letnim okienku transferowym m.in. z Juventusem i Napoli, w zakończonym już sezonie Ligue 1 strzelił aż 20 goli w 31 spotkaniach. Wraz z zakończeniem sezonu ligi francuskiej, zakończyło się jego wypożyczenie do PSG.

Przeczytaj także:

Więcej o: