Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piotr Zieliński znów na celowniku giganta! Klub chce wykorzystać opieszałość Napoli

Piotr Zieliński wciąż nie przedłużył umowy z Napoli. Zdaniem włoskiego dziennikarza Alfredo Pedulli ze "Sportitalia", sytuację może wykorzystać Barcelona, która interesuje się polskim pomocnikiem.

Piotr Zieliński na celowniku Barcelony

Umowa Zielińskiego z Napoli obowiązuje do czerwca 2021 roku. Strony od kilku miesięcy rozmawiają na temat jej przedłużenia. W pewnym momencie miały być bliskie porozumienia, ale podpisu wciąż nie ma. Zdaniem włoskiego dziennikarza Alfredo Pedulli ze "Sportitalia", sytuację może wykorzystać Barcelona, która ponownie zainteresowała się polskim pomocnikiem. Ponownie, bo katalońska drużyna sondowała już dwa lata temu możliwość sprowadzenia Zielińskiego

Zobacz wideo Zieliński zdradza, którzy piłkarze są dla niego wzorem

- Napoli ma się z tego powodu pośpieszyć i zaproponować Zielińskiemu nową umowę do 2024 roku z opcją przedłużenia o rok. Ponadto Polak ma otrzymać znaczną podwyżkę w porównaniu do niewielkiego wynagrodzenia - dwa mln euro - jakie dziś otrzymuje w Neapolu - napisał Pedulla.

Reprezentant Polski jest zawodnikiem Napoli od czterech lat. W tym czasie zagrał 178 spotkań, w których strzelił 22 gole i miał 14 asyst. Spekulowano, że w nowej umowie z Napoli miała być zawarta klauzula wykupu Zielińskiego w wysokości 80 - 100 mln euro. Włoskie media informowały kilka dni temu, że polskiego pomocnika chciał Inter Mediolan. Z kolei informacje o sporej podwyżce dla Polaka są potwierdzane przez kolejnych dziennikarzy. W kwietniu pisał o tym dziennik "Corriere dello Sport".

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .


 

Więcej o: