Arkadiusz Milik krytykowany we W這szech! Napoli na niego czeka這...

Coraz wi璚ej wskazuje na to, 瞠 Arkadiusz Milik odejdzie z Napoli, a faworytem do jego pozyskania jest Juventus. Zachowanie Polaka zosta這 skrytykowane przez w這skiego dziennikarza Carlo Alvino.

Arkadiusz Milik trafił do Napoli latem 2016 roku z Ajaksu za 32 miliony euro. Do tej pory rozegrał w barwach włoskiego klubu 109 spotkań, w których strzelił 46 goli i zaliczył pięć asyst. Tych występów i bramek byłoby znacznie więcej, gdyby nie dwie poważne kontuzje, przez które stracił wiele miesięcy gry. Właśnie do tych sytuacji odwołuje się Alvino, narzekając na postawę Polaka.

Zobacz wideo Piękne gole Arkadiusza Milika w Napoli!

Arkadiusz Milik zachowuje się cynicznie?

- Milik ma dług wdzięczności wobec klubu i kibiców. Napoli cierpliwie czekało na niego po dwóch poważnych kontuzjach, opiekowało się nim. W pi販e no積ej powinna istnieć odrobina wdzięczności, ale obecna generacja jest bardziej cyniczna - stwierdził Alvino na antenie telewizji Luna.

Kontrakt Milika z Napoli wygasa wraz z końcem sezonu 2020/21. Rozmowy w sprawie jego przedłużenia przeciągały się od miesięcy, co stara się wykorzystać Juventus, który jest zainteresowany sprowadzeniem Polaka. O jego transfer miał poprosić Maurizio Sarri (który zna Milika ze wspólnej pracy z Napoli), choć klub Polaka jeszcze się nie poddaje. Według "La Gazzetty dello Sport" trener Gennaro Gattuso poprosił Milika, Piotra Zielińskiego i Driesa Mertensa o pozostanie w zespole, by razem zbudować potęgę Napoli.

Wi璚ej o: