Media: Zlatan Ibrahimović zmieni klub! Odchodzi z Milanu

Jak podaje włoski dziennik "Corriere della Sera", Zlatan Ibrahimović ma odejść z Milanu. Napastnik chce wrócić do Szwecji i zagrać w klubie, którego od listopada zeszłego roku jest współwłaścicielem. Chodzi o Hammarby.

Ibrahimoviciowi za miesiąc kończy się kontrakt z Milanem. Według "Corriere della Sera" nie zostanie przedłużony. Szwed chce odejść z włoskiego klubu i ma już plan na to, gdzie będzie grał przez kolejne miesiące. 

Zobacz wideo Top 3 gole Cristiano Ronaldo w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Zlatan Ibrahimović ma odejść z Milanu. Wróci do Szwecji?

Gazeta potwierdziła, że napastnik w czasie epidemii po powrocie do Szwecji trenował z Hammarby. Klubem, którego od listopada jest współwłaścicielem. Ma w nim wykupione 25% udziałów. Według Włochów to właśnie tam miałby się przenieść i grać przez kolejne miesiące po opuszczeniu Milanu. 

Zlatan Ibrahimović to jeden z tych zawodników, którzy lubią, gdy mówi się o nich dużo i głośno. Niedawno wybrał się na przejażdżkę swoim Ferrari Monza SP2 wartym ponad dwa mln euro, za co może zostać ukarany. Jak się okazało, auto od 30 marca nie jest zarejestrowane, dlatego piłkarz nie powinien się nim poruszać po ulicach, o czym poinformował Mikael Andersson ze szwedzkiej agencji transportu. Według przepisów Zlatan mógłby pojechać swoim autem jedynie najkrótszą możliwą drogą na najbliższy przegląd. 

Szwed jest piłkarzem Milanu od stycznia tego roku. W obecnym sezonie Serie A w ośmiu meczach zdobył trzy gole i raz zaliczył asystę. Na razie nie podano oficjalnej daty powrotu włoskich rozgrywek. Media informowały, że może to być 13 czerwca. 

Przeczytaj także:

Więcej o: