Kuriozalna kontuzja piłkarza Napoli! Co najmniej miesiąc bez gry

Napoli poinformowało, że ich obrońca Kostas Manolas doznał kontuzji i wypadnie z gry na co najmniej miesiąc. Dziennikarze "Corriere del Mezzogiorno" zdradzili szczegóły urazu greckiego zawodnika. Doznał go w kuriozalnych okolicznościach.

Napoli do tej pory potwierdziło jedynie, że Manolas ma dość poważny uraz i przechodzi dodatkowe badania. Zgodnie ze wstępną analizą lekarzy miałby pauzować co najmniej miesiąc, ale okazało się, że kontuzja jest poważniejsza.

Zobacz wideo Top 3 niewykorzystane akcje Polaków. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Kostas Manolas doznał urazu, grając w siatkonogę. Wypadnie na co najmniej miesiąc

Według gazety "Corriere del Mezzogiorno" Grek miał doznać kontuzji w kuriozalny sposób, gdy na treningu grał w siatkonogę. Próbował wykonać przewrotkę i uszkodził mięsień uda. Szybko wezwano służby medyczne i zabrano go do szpitala.

Zarówno lekarze jak i piłkarz Napoli od początku wiedzieli, że mają do czynienia z poważniejszym urazem. Ostatecznie Grek może pauzować nawet przez dwa miesiące. - Jego sytuacja będzie kontrolowana w kolejnych tygodniach - napisał klub na swojej stronie. Kostas Manolas trafił do Napoli w lipcu zeszłego roku. Wcześniej grał m.in. w Romie, Olympiakosie czy AEK Ateny. W obecnym sezonie Serie A w 19 występach zdobył trzy gole

Przeczytaj także:

Więcej o: