Gigant chciał Piotr Zielińskiego! Napoli jest jednak stanowcze

W ciągu kilku najbliższych dni Piotr Zieliński ma podpisać nową umowę z Napoli. Negocjacje dotyczące nowego kontraktu przyspieszyły, ponieważ reprezentantowi Polski propozycję transferu zamierzał przedstawić Inter Mediolan - informuje Marco Giordano z portalu calciomercato.com.

Piotr Zieliński ma zostać w Napoli do 2025 roku. Podczas gdy wydaje się, że odejście Arkadiusza Milika jest przesądzone, drugi z Polaków występujących w neapolitańskim klubie ma związać się z nim na kolejnych kilka lat. 25-latek w ciągu kilku najbliższych dni ma podpisać nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2025 roku - informuje portal calciomercato.com.

Zobacz wideo Zieliński zdradza, którzy piłkarze są dla niego wzorem

Gigant chciał Piotr Zielińskiego! Napoli jest jednak stanowcze

Marco Giordano, dziennikarz wspomnianego serwisu, poinformował, że przyspieszenie negocjacji dotyczących nowej umowy Zielińskiego wynika z tego, że propozycję transferu zamierzał złożyć mu inny klub. Polakiem miał być zainteresowany Inter Mediolan. Szefowie Nerazzurich zdawali sobie bowiem sprawę z tego, że jeśli namówią Zielińskiego na przenosiny, Napoli będzie musiało się zgodzić na sprzedanie go w promocyjnej cenie. W innym przypadku już za pół roku mógłby on podpisać umowę z nowym pracodawcą, a z Napoli odszedłby za rok. Za darmo.

Według calciomercato.com, Zieliński otrzyma bardzo dużą podwyżkę. Obecnie Polak zarabia 2 mln euro. Po podpisaniu nowej umowy ma inkasować dwa razy więcej.

Przeczytaj także:

Więcej o: