Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były reprezentant Włoch chwali Arkadiusza Milika. Widzi go w jednym wielkim klubie

- Milik to świetny napastnik. Jest bardzo wszechstronny. W dodatku może się jeszcze rozwinąć - w rozmowie z portalem napolimagazine.com powiedział Massimo Maccarone, były reprezentant Włoch. 40-latek skomplementował także Piotra Zielińskiego.

Odejście Arkadiusza Milika z Napoli jest już niemal przesądzone. Polak od dłuższego czasu rozglądał się za nowym klubem, ale jego obecni szefowie nie byli przekonani do jego sprzedaży. W ostatnim czasie sytuacja uległa zmianie - po tym, jak reprezentant Polski zażądał sporej podwyżki, neapolitańczycy zdecydowali się na jego sprzedaż.

Zobacz wideo Ciao Milik.

Były reprezentant Włoch chwali Milika i Zielińskiego. "Milik jest świetny. Zieliński zasługuje na grę w topowych klubach

Włoskie media twierdzą, że reprezentant Polski może zostać nowym napastnikiem Juventusu. - Widziałbym go tam - w rozmowie z portalem napolimagazine.com powiedział Massimo Maccarone. - Milik to świetny napastnik. Jest bardzo wszechstronny, a wciąż może się jeszcze rozwijać - dodał były reprezentant Włoch.

40-latek wypowiedział się także na temat innego Polaka występującego w Napoli - Piotra Zielińskiego. - Zieliński zasługuje na grę w topowych klubach, gdzie będzie mógł się dalej rozwijać. Napoli też jest dużym klubem, ale on musi zdecydować, jak wysoko chce zajść i się rozwinąć - ocenił były piłkarz m.in. Palermo, Sampdorii, Middlesbrough czy Milanu.