Tak teraz wygląda Sinisa Mihajlović. Legenda Serie A wróciła do treningów

Poprawia się stan zdrowia Sinisy Mihajlovicia. Serbski szkoleniowiec Bologny, który kilka miesięcy temu pokonał białaczkę, zaczął trenować. Dodatkowo pierwszy raz od lata pokazał się publicznie bez nakrycia głowy.

Na początku sezonu 2019/2020 Sinisa Mihajlović ogłosił, że choruje na białaczkę. Mimo to nie zamierzał rezygnować z pracy i oddać prowadzenia klubu z Bolonii. Gdy tylko był na siłach, siedział na ławce trenerskiej podczas meczów Serie A. Gdy zaś musiał akurat być w szpitalu, łączył się zdalnie ze swoimi asystentami. 

Zobacz wideo Piekarski: Jak czasem słyszę ministra Szumowskiego... Ludzie mogą złapać się za głowę

Mihajlović bez nakrycia głowy

Wiele wskazuje na to, że stan zdrowia Serba poprawił się. Mihajlović pierwszy raz od lata zeszłego roku pokazał się publicznie bez nakrycia głowy. Ćwiczył w ośrodku treningowym w Bolonii. 

Prowadzony przez niego zespół jest na 10. miejscu w tabeli Serie A. Rozgrywki włoskiej ligi zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa. 51-letni Mihajlović to legenda Serie A, występował m.in. w Lazio, Sampdorii, Romie i Interze Mediolan. Słynny jest przede wszystkim ze swoich goli z rzutów wolnych.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: