Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Napoli ujawniło żądania za Arkadiusza Milika. Juventus nie stracił nadziei

Napoli stawia twarde warunki w rozmowach z Juventusem, który chce pozyskać Arkadiusza Milika. Mimo to prezes "Starej Damy" Andrea Agnelli nie traci nadziei na pozyskanie Polaka - informuje włoska stacja telewizyjna 7 Gold.

Arkadiusz Milik chciałby odejść z Napoli do Juventusu już tego lata. Reprezentant Polski długo nie mógł dogadać się ze swoim klubem w sprawie przedłużenia umowy, a teraz ma być zdecydowany na transfer

Zobacz wideo Ciao Milik. "Polak w Napoli dobija już do szklanego sufitu"

Napoli wycenia Arkadiusza Milika aż na 50 mln euro

- Juventus jest od dawna zainteresowany Milikiem, który już przekazał Aurelio De Laurentiisowi [prezesowi i właścicielowi Napoli - dop. red.], że chce transferu. Jednak Napoli chce za niego 50 mln euro, De Laurentiis nie zamierza dawać żadnych zniżek - informuje 7 Gold. - Andrea Agnelli nie stracił nadziei na pozyskanie Milika. Prezes Juventusu złożył kontrpopozycję i chce zaoferować w ramach wymiana Cristiana Romero lub Daniele Ruganiego.

Milik w tym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 12 goli. Piłkarzem Napoli jest od sierpnia 2016 roku, kiedy włoski klub zapłacił za niego 32 mln euro.

Przeczytaj też: