Zlatan Ibrahimović negocjuje kontrakt. Oczekuje o dwa miliony więcej niż oferuje mu klub

Zlatan Ibrahimović może zostać w Milanie na kolejny sezon! Sportmediaset twierdzi, że Szwed negocjuje przedłużenie kontraktu z mediolańskim klubem.

10 meczów, cztery gole i asysta - tak prezentuje się bilans Zlatana Ibrahimovicia w Milanie, do którego trafił w styczniu, po tym, jak wygasła jego umowa z Los Angeles Galaxy. Jeszcze kilka tygodni temu spekulowano, że Szwed chce odejść latem z Milanu. Dlaczego? Zdaniem "La Gazzetta dello Sport", napastnik miał być zawiedziony tym, jak klub jest zarządzany. W szczególności Zlatan był rozżalony faktem, że Milan pożegnał Zvonimira Bobana, jednego z dyrektorów sportowych. Tymczasem Sportmediaset informuje, że Ibrahimović jednak może zostać w Milanie, zaś klub planuje w najbliższym czasie zaoferować mu nową umowę.

Rossoneri są gotowi zaproponować zawodnikowi roczny kontrakt, na mocy którego miałby zarabiać cztery miliony euro netto za sezon. Zlatan oczekuje jednak sześciu mln, więc negocjacje trwają, ale podobne obie strony są gotowe rozmawiać.

Zobacz wideo Zlatan Ibrahimović i "matrix challenge"! Jak mu poszło?

Zawieszony sezon Serie A

We Włoszech do końca tego sezonu pozostało 12 kolejek, choć aż osiem drużyn - Inter, Atalanata, Hellas, Parma, Sassuolo, Cagliari, Torino i Sampdoria - ma do rozegrania o jeden mecz więcej. Liderem jest Juventus, który ma punkt przewagi nad Lazio. Trzeci jest Inter, który traci dziewięć punktów do Starej Damy. Milan zajmuje siódme miejsce. Serie A najprawdopodobniej wznowi rozgrywki na początku czerwca.

Ibrahimović grał też w takich klubach jak: Malmo, Ajax Amsterdam, Juventus, Inter Mediolan, Barcelona, Paris Saint Germain, Manchester United i Los Angeles Galaxy.

Więcej o: