Wojciech Szczęsny trenuje w Warszawie. "Byłem już za gruby" [WIDEO]

Portal "Łączy nas piłka" opublikował materiał, w którym pokazuje, jak Wojciech Szczęsny wrócił do indywidualnych treningów. Zawodnik Juventusu pojawił się na obiekcie KS Zwar w Warszawie wraz z trenerem bramkarzy reprezentacji Polski, Andrzejem Woźniakiem. - Byłem już za gruby - śmiał się Szczęsny.

Szczęsny odbył dwa treningi. To jego pierwsze ćwiczenia na boisku po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. - Pierwszy był taki bardzo rozruchowy, a na drugim już było trochę więcej szybkości w bramce - opisywał reprezentant Polski. 

Zobacz wideo Top 5 interwencji Wojciecha Szczęsnego w Serie A [ELEVEN SPORTS]

Szczęsny wrócił do treningów. Ćwiczy z członkiem sztabu reprezentacji Polski

Bramkarz Juventusu zaznaczył, że teraz będzie tak trenował aż do powrotu do klubu. - Może to być tydzień, mogą to być dwa tygodnie, a mogą to być dwa miesiące. Ile będzie potrzeba, tyle będziemy pracować - stwierdził Szczęsny, który na obiekcie KS Zwar w Warszawie pojawił się wraz z trenerem bramkarzy reprezentacji Polski, Andrzejem Woźniakiem.- Nie można sobie pozwolić na dużo, bo przerwa była długa. Ale byłem już za gruby. Jest ciężko, ale wolę, żeby było ciężko teraz niż za trzy tygodnie - śmiał się zawodnik

 

Wojciech Szczęsny gra w Juventusie od lipca 2017 roku. W tym sezonie Serie A zaliczył 19 występów, w których jego drużyna straciła 17 goli. Osiem razy udało mu się zachować czyste konto. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA