Cristiano Ronaldo znów w ogniu krytyki. Tym razem za zdjęcie swojej partnerki. "Wstyd"

Zdjęcia i filmy z treningów, ale też z wylegiwania się w łóżku czy roznegliżowana partnerka, która na tarasie rozwiesza pranie. Internauci podejrzewają, że Cristiano Ronaldo wcale nie spieszy się z powrotem do Włoch.

Cristiano Ronaldo od wielu tygodni przebywa w Portugalii. Gwiazdor Juventusu dostał zgodę od klubu, by polecieć na Maderę, gdzie mieszka jego matka i która na początku marca przeszła operację po udarze mózgu. Teraz spada jednak na niego fala krytyki, bo nie wszystkim podobają się posty, które Ronaldo zamieszcza w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Najlepsze gole Cristiano Ronaldo w Serie A w sezonie 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Cristiano Ronaldo krytykowany za zachowanie w trakcie kwarantanny

Internauci sugerują nawet, że Ronaldo wcale nie spieszy się z powrotem do Włoch. Wysnuwają takie teorie m.in. na podstawie jego wpisów na Instagramie, gdzie gwiazdor Juventusu zamieszcza nie tylko fotki i wideo z treningów, ale także z życia codziennego. Jak np. wyleguje się w łóżku albo pozwala swojej partnerce obcinać sobie włosy. - Powinieneś już dawno być w Turynie z resztą zespołu - kręcą nosem niezadowoleni internauci.

 
 

Dostaje mu się również za wrzutki jego partnerki, Georginy Rodriguez. - Kobieta bez klasy. Zawsze się popisuje... Zapomina, że ??jej najstarszy syn prawie zaczyna dojrzewać. Wstyd - piszą oburzeni internauci pod ostatnim zdjęciem Rodriguez, na którym roznegliżowana rozwiesza pranie na tarasie.

 

- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie. Na dodatek w towarzystwie innych ludzi - miesiąc temu skrytykował Ronaldo na antenie Radio Punto Nuovo były prezes Juventusu Giovanni Cobolli Gigli.

Serie A sparaliżowana przez koronawirusa

Serie A jest obecnie sparaliżowana przez pandemię koronawirusa. W ostatnim czasie sytuacja we Włoszech uległa jednak poprawie. Rząd zamierza pozwolić piłkarzom na treningi indywidualne od 4 maja, a grupowe miałyby zacząć się 18 maja. Sama Serie A miałaby zostać wznowiona prawdopodobnie na początku czerwca.

Do końca sezonu we Włoszech pozostało jeszcze 12 kolejek, choć aż osiem drużyn - Inter, Atalanata, Hellas, Parma, Sassuolo, Cagliari, Torino, Sampdoria - ma do rozegrania o jeden mecz więcej. Liderem jest Juventus, który ma punkt przewagi nad Lazio.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: