"To najbardziej niedoceniany polski piłkarz". Hitowy transfer uciszy krytyków?

Dziennikarz Eleven Sports Mateusz Święcicki jest przekonany, że Arkadiusz Milik poradzi sobie w Juventusie. - To najbardziej niedoceniany polski piłkarz - powiedział Święcicki w specjalnym programie na kanale SuperBet.

Włoskie media od kilku dni informują, że Arkadiusz Milik może dołączyć latem do Juventusu. Milik ma ważny kontrakt z Napoli do końca czerwca przyszłego roku i klub z Neapolu ma ostatnią okazję, by zarobić na polskim napastniku. Kibice zastanawiają się, czy Milik poradziłby sobie w Juventusie. W ataku mistrzów Włoch mogą grać m.in. Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala i Gonzalo Higuain

Zobacz wideo Zobacz historyczny gol Milika. Wyrównał rekord Bońka!

Milik w Juventusie? "Zamknąłby usta całej armii, która go krytykuje"

Zdaniem dziennikarza Eleven Sports, Mateusza Święcickiego, transfer Milika do Juventusu byłby dla niego bardzo korzystny. - Chryste, jak dobrze by było, gdyby on trafił do Juventusu. Z jednego powodu. Zamknąłby usta całej armii, która krytykuje go w Polsce. Ja uważam, że to najbardziej niedoceniany polski piłkarz - twierdzi Święcicki w programie specjalnym na kanale SuperBet.

Znany dziennikarz uważa Milika za wielkiego profesjonalistę, a to ma przybliżać go do zespołu mistrza Włoch. - To gość, który idealnie nadaje się do tego zawodu. Jest profesjonalny, obowiązkowy, skoncentrowany na swojej karierze, do tego nie odpuszcza i prowadzi zdrowy tryb życia - dodał Święcicki.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: