Zlatan Ibrahimović pochwalił się w sieci wyjątkową zdobyczą! Co za potwór

Jednym z hobby Zlatana Ibrahimovicia jest wędkowanie. Szwedzki napastnik postanowił udać się na wycieczkę. Na jeziorze Melar złowił ogromnego szczupaka. Swoją zdobycz postanowił zaprezentować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Piłkarze w dobie pandemii koronawirusa mają nadmiar wolnego czasu i w różny sposób go spędzają. Zlatan Ibrahimović postanowił wybrać się na ryby. Szwedzki napastnik w swoich mediach społecznościowych pochwalił się złowieniem wyjątkowego okazu.

Zobacz wideo Zlatan Ibrahimović i

Ibrahimović złowił ogromną rybę

Na swoim profilu na Instagramie Ibrahimović wstawił zdjęcie z 25-kilogramowym szczupakiem. "Co za dzień!" - napisał 38-latek pod fotografią. Co ciekawe, piłkarz Milanu później wypuścił rybę do wody.  

 

"Chciał się trochę poruszać"

- Zlatan Ibrahimović przebywa wraz ze swoją rodziną w Sztokholmie. Poinformował nas, że chciałby się trochę poruszać. Zgodziliśmy się z wielką ochotą. Na razie treningi są dobrowolne, prowadzone dla chętnych, ale od poniedziałku rozpoczynamy regularne zajęcia. Jeśli Zlatan nadal będzie miał ochotę z nami trenować, również będzie mile widziany - powiedział dyrektor sportowy Jesper Jansson, którego cytuje oficjalna strona Hammarby.

Ibrahimović od listopada jest współwłaścicielem Hammarby. Nabył wtedy 25 proc. akcji klubu. Niektóre media spekulują nawet, że doświadczony piłkarz mógłby na stałe dołączyć do drużyny, bo niepewna jest jego przyszłość w Milanie, z którym Ibrahimović związany jest kontraktem do 30 czerwca.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: